Продам: Органічне добриво на основі курячого посліду TM Good Yield

Завдяки добривам TM Good Yield які виробляються з 100% органічного матеріалу, Ви позбудетесь таких проблем з ґрунтами як: переущільнення, руйнування структури, аерації, дегуміфіікації, засолення, осолонцювання, заболочення.
Органічні добрива на основі курячого посліду ТМ Good Yield:
1. Покращують фізичну структуру ґрунту. Земля стає рихлою, підвищується доступ повітря, краще вбирається волога, коренева система рослини розвивається.
2. Створює корисну біоту у ґрунті.
3. Підвищує гумус в ґрунті до 1% при регулярному внесення протягом 5 років.
4. Співвідношення азоту до вуглецю 20:1, вуглецеві ланцюжки транспортують наявний NPK до рослини.
5. Компост утримує вологу до 4 разів більше, ніж важить сам.
6. Скорочує внесення мінеральних добрив на 30-40% вже в перший рік.
Гуміфіковане органічне добриво без запаху виготовляється за унікальною технологією, розробленою вченими ТОВ ""ВКП Екологія Плюс"". В процесі компостування знищуються патогени, яйця гельмінтів і насіння бур'янів, при цьому йде наповнення необхідними органічними мікро- і макро-елементів. Наш компост запобігає ерозії ґрунту, зміцнює кореневу систему і сприяє створенню зав’язків біоценозу, що позитивно впливає на відновлення шару гумусу.


АГРОХІМІЧНІ ПОКАЗНИКИ КУРИНОГО ГРАНУЛЬОВАНОГО ДОБРИВА ТМ «GOOD YIELD»
Органічна речовина ≤ 80%
Вологість ≥ 20%
Азот (N) 4,5-5%
Фосфор (P) 3,5-4,2%
Калій (K) 3,5-4,2%
pH 6,5-7,2%
Співвідношення С:N 20:1
Добрива містять у великій кількості інші мікро- і макро-елементи: Mg, Ca, Mn, B, Mo, Fe, Zn

Підходить для всіх видів рослин.

Цена: договорная
Количество: 1
Контактное лицо: Ольга

Область: Днепропетровская

Район: Днепропетровский

Телефон: Необходима авторизация и активная подписка.

Все объявления этого пользователя

Сделать VIP
13.01.2022 11:12
V
I
P
ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ БАСФ НІМЕЧЧИНА [6599 грн./Кубометр, кол-во: 1]
2022 Пінополіуретан ППУ. Внутрішнє та зовнішнє утеплення: Від 245 $ до 255 € за куб. жорсткої піни (35 - 40 кг./м3 у готовій формі ППУ) із закритою коміркою, в залежності від виробника компонентів, об’ємів та умов співпраці. ТОВ «ППУ ПРОФІТ», ФОП Також активно працюємо Вашим матеріалом відомих виробників жорстких пін
(067) 630-55-21, (050) 356-81-58, (063) 336-75-94

Предприятия пользователяМи постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!