АГРОЗОН ТОВ
ЕДРПОУ: Для просмотра более детальной информации необходима авторизация
Адрес:
Город: Киев
Сайт: Для просмотра более детальной информации необходима авторизация
Контакты:
Номер телефона Результат звонка Должность или заметка ФИО
380XXXX55909
Для просмотра более детальной информации необходима авторизация
- -

Элекронная почта: Для просмотра более детальной информации необходима авторизация
Руководитель: Уточняется
Показать предприятие АГРОЗОН ТОВ на карте Украины
Виды деятельности: Агрохимия, биозащита, стимуляторы, дезинфекция
Описание: Сьогодні, ринок сільськогосподарських ресурсів досить динамічний, конкурентний та наповнений різноманіттям продукції – починаючи від посівного матеріалу і закінчуючи сільськогосподарською технікою. Однак багато компаній-постачальників досить часто ігнорують реальні потреби сільськогосподарського виробника спекулюючи на походженні, якості та ціні продукції, яку вони пропонують або ідуть іншим шляхом і свідомо надають обмежений асортимент продукції, маючи ділові відносини з окремими виробниками. В результаті, страждає аграрій, який отримує обмежений асортимент, неякісну продукцію, проблеми з постпродажним супроводом.  

Вас цікавлять засоби захисту рослин: гербіциди, фунгіциди, інсектициди, прилипачі, десиканти, мікродобрива, мінеральні добрива, насіння соняшнику, ріпаку, кукурудзи, обладнання до оприскувачів, квадрокоптери для сільського господарства, корма для тварин, насіння газонних трав? Все це Ви можете купити прямо зараз та зекономити свій час та кошти. Тепер Вам не потрібно відвідувати магазини, адже з Агрозон (AGROZON) Ви можете швидко замовити необхідний Вам товар через Інтернет, а служба доставки доставить Ваше замовлення в будь-яку точку України. Будь-хто, від дачника, садівника, дрібного фермера чи  одноосібника до великого агрохолдингу може  без зайвих зусиль замовити необхідний товар по всій території України (Київ, Харків, Одеса, Кропивницький та інші міста).

Не залежно від того, де Ви знаходитеся - Ви з легкістю зможете замовити товар на Агрозон (AGROZON). Які ж основні переваги замовлення товару на нашому сайті? По-перше – наявність тисячі позицій, які гарантовано є на складі. Будь-який товар ми пропонуємо по найнижчій ціні на ринку. Вам потрібні гербіциди, фунгіциди, інсектициди, газонні трави, мотопомпи, корма для тварин, обладнання для обприскувачів? Агрозон (AGROZON) завжди допоможе з вибором. Ми співпрацюємо з основними світовими та вітчизняними виробниками та імпортерами:

 засобів захисту рослин: Сингента (Syngenta), БАСФ (BASF), Байєр (Bayer), Кемінова (Cheminova), Фадер (Fader), Укравіт (Ukravit), Дюпон (DuPont), Монсанто (Monsanto), Саммі-Агро Україна (Summi Agro Ukraine), Альфа Смарт Агро (Alfa Smart Agro), Адама (Adama), Аріста (Arysta), Нуфарм (Nufarm), Август (Avgust), Нертус (Nertus), Хімагромаркетинг, Украгропротект, Агрохімічні технології;

газонних трав: ДЛФ Тріфоліум (DLF Trifolium), Баренбрюг (Barenbrug), Фельдзаатен (Feldsaaten Freudenberger), Джонсон (Jonson);

мікродобрив: Квантум (Quantum), Цеовіт (Zeovit), Екоплон (Ecoplon), Укравіт (Ukravit), Лювена (Luvena)  тому зможемо підібрати Вам продукцію по ціні та якості.

Команда «АГРОЗОН» молода та динамічна компанія, яка створена для максимального задоволення виробничих потреб сільськогосподарських виробників.  Своїми принципами ми декларуємо три основні поняття: якість, співпраця, успіх.

Чтобы управлять историей переговоров необходима авторизация .


Ми постачаємо та монтуємо обладнання для ферм ВРХ - доїння, годівля, вентиляція та комфорт тварин. З сайтом знайомі 3 роки та задоволені співпрацею. Дякуємо за відмінний сайт!
Мы оцинковываем новые объекты или восстанавливаем цинковое покрытие у старых агро-объектов уже 19 лет, члены АФЗУ 5 лет, но только с подачей рекламы в рассылках смс и электронных письмах, которые адресно доходят до лиц заинтересованных в нашей работе и способных принимать самостоятельные решения, наши предложения стали превращаться в реальные контракты. Сайт продуман и удобен в использовании. Он реально помогает выжить в нынешнем не простом положении среднего бизнеса и агро-сектора Украины. Дай Бог вам здоровья!
На этом сайте собрана реальная база . После СМС рассылки по конвейерным роликам , в течении 3-4 часов 5 телефоных звонков. Очень даже хороший результат по сравнению с другими торговыми порталами. СПАСИБО.
Так як наша компанія спеціалізується на будівництві ангарів, ремонті покрівель та реконструкції складів, то основними нашими клієнтами вже багато років є аграрії. Тому періодично на kolosok.info замовляємо СМС розсилку, щоб знайти нових клієнтів. Дуже задоволені такою функціює. За невеликі гроші ми в такий спосіб можемо швидко повідомити про себе нашій цільовій аудиторії. Дуже задоволені.
Приятно с Вами работать.Огромное спасибо.
Благодарим администрацию сайта за хорошую возможность покупок-продаж!!!Спасибо всем за долгое и надежное партнерство! Всем успеха!!!
Услугами этого сайта пользуемся более 5 лет. Благодарим сотрудников за оперативную и качественную работу. С помощью рекламы на этом сайте продукция нашего предприятия стала более известной и востребованной как внутреннем так и на внешнем рынках.
Благодарность сайту! Действительно помогает с поиском клиентов, профессиональная подержка персонала!
Спасибо за работу! Пользовалась сайтом и агродоской- очень удобно и доступно! Перестали сотрудничать с другими сайтами - на этом сайте наиболее полная и достоверная информация.
Щиро дякуємо за якісний інформаційний сайт. Працює відмінно, гарне наповнення, успіху Вам, а всій українській землі процвітання !!!